منو
صفحه اصلیفروش چوب پلاستيك

با توجه به محدوديت كمی منابع چوبی و مواد پلاستيک، و رشد روزافزون تقاضای مصارف صنعتی و ساختمانی به مواد اوليه با كيفيت و طول عمر بيشتر، و همچنین توجه به جنبه های نو آوری محصول و اثرات زيست محيطی، می توان از مواد كامپوزيت چوب-پلاستيک (WPC) بعنوان يك تكنولوژی پيشرونده و قابل توسعه نام برد. بطور كلی كامپوزيت چوب-پلاستيک از تركيب يک فاز پليمر طبيعی (الياف چوبی و سلولزی) و يک فاز پليمر مصنوعی (ترموپلاستها) حاصل می شود. منابع چوبی و سلولزی بصورت خاک اره چوب، پودر چوب و كاغذ و ساير الياف طبيعی مانند كنف، باگاس، كاه گندم و برنج، پوست گياهان و … در این نوع کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد. ترموپلاستيكهايی همچون PP, PE, PVC, PS بدليل خواص فيزيكی و مكانيكی مناسب، فراوانی و قيمت مناسب و فرآيندپذيری (توسط روشهای متداول پلاستيكها) برای WPC ارجحيت دارند.

کاربردهای متنوع و چشم انداز مناسبی برای كامپوزيتهای چوبی در صنايع مختلفی همچون دكوراسيون و معماری، خودروسازی، كشتی سازی، واگنهای مسافری، كانكس، لوازم خانگی و شهرسازی، و كليه محصولات صنعتی كه به شكل چوبی و پلاستيكی مورد استفاده قرار می گيرند، وجود دارد. از دهۀ 80 میلادی كمپانيهای بزرگ خودرو سازی از این نوع كامپوزيت چوبی به شكل ورق برای ساخت و توليد قطعات داخلی مانند رودری، سقف و طاقچه عقب، بطور انبوه استفاده می كنند. همچنین پروفيلهای مختلفی از جنس كامپوزيتهای چوبی جهت استفاده در فضاهای خارجی يا داخلی ساختمانها بصورت پاركت، كفپوش، نرده، درب، سقف، ديوار و پارتيشن، ميز و نيمكت، و كليۀ اشياء چوبی و شبه چوبی و حتی در ساخت اسكله و پل، كاربرد دارد. اينگونه محصولات را می توان در بازارهای آمريكای شمالی، ژاپن و اروپا مشاهده كرد كه در سالهای اخير رشد چشمگيری داشته است.

1. نصب بسیـار سریـع و آسـان
2. عایق  اشعـه و امـواج رادیومغنـاطیسی، صوت، گـرمـا و سرمـا
3. آنتی باکتـریال، مقاوم در برابر جذب و نفـوذ میکروب و باکتـری
4. مقـاوم در برابر نفـوذ اسید، مایعـات
5. ضدحریق و ضد شعله ور شدن
6. تغییـر شکل و حـالت بسیـار ناچیـز در شرایط مختلف آب و هوایی
7. استقامت بسیار بالا، سبک و مقاوم در برابر ضربه، سایش، فشـار و ترک خـوردگی
8. ماندگـاری طولانی باکمتـرین تغییـر شکـل و تغییر مشخصات ظاهری
9. قابل شستشو با انواع پاک کننده ها و موادشوینده
10 مقاوم در برابر نفـوذ حشرات و جانورانی مانند موریانه و مـوش
11. قابل بازیافت و دوستـدار محیط زیست


100% ضد آب و رطوبت محتوی نانو ذرات عایق الکتریسیته
ضد حریق و شعله ور شدن ضد لغزندگی بسیار مقرون به صرفه
قابلیت بازیافت شدن مقاوم در برابر خراشیدگی فاقد هرگونه مواد آلاینده و سمی
ضد یخ زدگی نصب سریع و آسان محافظت از طبیعت
مقاوم دربرابر حشرات و قارچها ایجـاد فضـای گـرم و دلنشیـن بسیار سبک وزن

 در کنار ویژگی ها و مزایای بارز این محصولات که  به آنها اشاره شد، رنگ پذیری محصولات كامپوزيت چوب پلاستیک از ویژگی های منحصربفرد آنها می باشد. بـرخلاف آنچه که معمولا بیان می شود، رنگ های متداول در کشور جهـت استفاده در فضـای بیـرونی، آنتی یو وی (Anti UV ) نمی باشنـد و درضمن، تنهـا بر روی محصولات چوبـی قابل استفـاده اند. کلیه محصولات ايران كامپوزيت قابلیـت رنگ پذیـری دارند. این رنگ هـا علاوه بـر زیبـاتر کردن پروفیل ها، مقاومت و ماندگاری ، آنها را نیز در برابر عوامل محیطی بخصوص اشعه UV افزایش می دهنـد. این رنگ ها قابلیت استفاده بر روی کلیه محصولات چوبی و پروفیل های ايران كامپوزيت را دارا می باشند. ارائه گارانتی سه سالـه، این اطمینـان را به مشتریـان  می دهـد که بـا آرامش خاطر از این محصول جهت ارتقای کیفیـت، زیبایی و افزایش مقاومت در برابر عوامل محیطی، استفاده نمایند.

 

 

افتخاري ديگر( دريافت ايزو )

شركت ايران كامپوزيت موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001:2008 شد.  اين شركت پس از پياده‌سازي نظام مديريت كيفيت  فروش طي 10 سال متوالي ، طي يكسال گذشته با انجام مراحل مميزي داخلي و مميزي  موفق به اخذ اين گواهينامه در ارائه كليه خدمات فروش نائل شد.

سابقه 10ساله ايران كامپوزيت

واحد نمونه خدمات و فروش برتر  با اعتقاد به توسعه پایدار و صیانت.

 

توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان

ارتباط با ايران كامپوزيت

تهران - شريعتي-چهارراه بهشتي(قصر)-ابتداي قدوسي-ابتداي زارتشت-پلاك 45-طبقه اول-واحد1

تلفن : 02188446279-02188397385  

 

اطلاعات بیشتر

شرايط نمايندگي

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط  بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

اطلاعات بیشتر

خدمات

واردات ، پخش و ارائه نمایندگی  ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل NanoBond usa ، دارای انبار مکانیزه در تهران جهت ارسال به تمام نقاط كشور همراه با گارانتي اصل كارخانه (امارات) و  بيمه مركزي ايران.

اطلاعات بیشتر

گارانتي و بيمه

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز، خريد خود را انجام دهيد . ايران كامپوزيت همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوين مطلوب میزبان دائمی شما كارفرما و همكار گرامي در همه شرايط باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا
TemplatePlazza