منو
صفحه اصلیانواع پوشش رنگ ورق

 *پوشش PE (پلی استر)

 پوشش PE (پلی استر): پلیمر با سطح مولکولی بالا به عنوان منومر، و الکید افزوده، یک پوشش مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش می باشد. بر حسب میزان درخشش پوشش، به دو گروه مات و براق طبقه بندی می شود. ساختار فشرده مولکولها رنگ سطح را صاف و درخشنده نموده، که این امر چاپی خوب و مناسب را بر روی سطح پنل تضمین می نماید. با برخورداری از 8 الی 10 سال ضمانت مقاومت در برابر هوا، این پوشش گزینه ای مناسب برای دکوراسیون داخلی و تابلوهای تبلیغاتی می باشد.

 *پوشش PVDF (فلوئور-کربن)

 پوشش PVDF (فلوئور-کربن): متشکل از صمغ فلوئورکربن، رنگدانه و حلال استر، پس از حرارت دادن و پخت در دمای بالا، رنگ به حالت جامد درآمده تا فیلم را با مقاومت بسیار بالا در برابر هوا خشک کند. پوشش PVDF  به دو گروه پوشش معمولي PVDF و پوشش نانومتر PVDF تقسیم می گردد.

 A.  پوشش معمولي PVDF ، با دو یا سه برابر KYNAR500 PVDF جهت پخت و پوشش، دارای قابلیتهای ضد اسیدی، ضد قلیایی، و با دوام در محیط و شرایط آب و هوایی خشن بوده و قادر است 15 سال بدون هیچ اثر محو شدگی باقی بماند. با توجه به این ویژگیها، این نوع ورق را برای روکش دیواره های خارجی پیشنهاد می نمائیم.

 B.  پوشش نانومتر PVDF ، متفاوت از پوشش معمولي بوده و به عنوان پوششی روشن محسوب می گردد. شامل عنصر نانومتر بوده که ورق را از آلودگی محافظت می نماید. زیرا نانومتر خاصیت "خود تمیزی" داشته و در نتیجه آب و باران به راحتی از گرد و غبار و آلودگی پاک می گردد.

 *پوشش  Chameleon (هفت رنگ)

 بسته به نوع رنگدانه و زاویه دید، طول موجهایی متفاوت از نور منعکس، شکسته و منکسر نموده و منتج به شیب رنگی همواره متغیر با هایلایتهای رنگین کمانی می گردد. این پوشش  به طور گسترده برای قسمت درونی و بیرونی اماکن عمومی، فروشگاههای متعدد، نمایشگاهها، و غیره استفاده میگردد.

 *پوشش FEVE

 رنگی با کیفیتی عالی برای یک یا چند پوشش می باشد. هسته پلی اورتان و پوشش رویه پلیمر فلوئور منتج به 10 سال مقاومت آن در برابرشرایط آب و هوایی می گردد. در مقایسه با PVDF ، رنگهای زنده تر و تازه تری ضمن حفظ درخشندگی بالا ارائه می نماید. خلاقیت و منحصر به فرد بودن این نوع پوشش امکانات نامحدودی را برای طراحان  فراهم می نماید. این پوشش  رنگهایی را ارائه می دهد که توسط سیستم های پوششی دیگر غیرممکن می باشد.

 *پوشش رنگهای خاص

 A. ورقهای خش دار که فرآیندهای ویژه ای روی آلومینیوم طبیعی ایجاد می نماید. این پوشش طبیعت و ظاهر زیبا را با ظرافت و مدرنیسم ترکیب می نماید.

 B.  ورقهای گرانیت توسط چسباندن فیلم و رنگ آمیزی پردازش می شوند. جهت چسباندن فیلم، یک لایه از فیلم را به نمونه های گرانیت می چسبانند، که امری بسیار آسان می باشد. برای رنگ آمیزی، ورق را سه یا چهار مرتبه با مقاومتی بهتر مقابل هوا رنگ نموده و حرارت می دهند.

 C. ورقهای آینه ای ، که نیاز به اکسیداسیون آنودیک روی سطح آلومینیوم دارند. اکسیداسیون آنودیک سطح را مانند آینه می نماید. استفاده از این ورقها امن تر بوده و به تمامی اشکال قابل پردازش می باشند.

 D. دورنگ روی یک ورق :  سیستم و تکنولوژی پوشش ورق را تجدید نموده و تک رنگی ورق را به دورنگی تبدیل کرده ایم. این روش از خلاقیت و ابتکار بیشتری برخوردار است.

 

 

 

افتخاري ديگر( دريافت ايزو )

شركت ايران كامپوزيت موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001:2008 شد.  اين شركت پس از پياده‌سازي نظام مديريت كيفيت  فروش طي 10 سال متوالي ، طي يكسال گذشته با انجام مراحل مميزي داخلي و مميزي  موفق به اخذ اين گواهينامه در ارائه كليه خدمات فروش نائل شد.

سابقه 10ساله ايران كامپوزيت

واحد نمونه خدمات و فروش برتر  با اعتقاد به توسعه پایدار و صیانت.

 

توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

ارتباط با ايران كامپوزيت

تهران - شريعتي-چهارراه بهشتي(قصر)-ابتداي قدوسي-ابتداي زارتشت-پلاك 45-طبقه اول-واحد1

تلفن : 02188446279-02188397385  

 

اطلاعات بیشتر

شرايط نمايندگي

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط  بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

اطلاعات بیشتر

خدمات

واردات ، پخش و ارائه نمایندگی  ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل NanoBond usa ، دارای انبار مکانیزه در تهران جهت ارسال به تمام نقاط كشور همراه با گارانتي اصل كارخانه (امارات) و  بيمه مركزي ايران.

اطلاعات بیشتر

گارانتي و بيمه

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز، خريد خود را انجام دهيد . ايران كامپوزيت همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوين مطلوب میزبان دائمی شما كارفرما و همكار گرامي در همه شرايط باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا
TemplatePlazza