منو

 دفتر مركزي نانوبوند NanoBond usa

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط عمومی معامله بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند و به لحاظ قانونی منعی نداشته باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

 1- نمايندگان بايد شرکت هایی با زمینه فعالیت مناسب و مرتبط و همراه با شعار همیشه حق با مشتری است را سر لوحه خود قرار دهند

 2- نماينده بايد در طی دو هفته رونوشتي از کليه مدارک مربوطه را به شرکت ارسال نمايد .مدارک شامل: کپي شناسنامه و کارت ملي اشخاص حقوقي شرکت، کپي  اساسنامه شرکت  به همراه آخرين آگهي تغييرات در روزنامه رسمي، کپي اجاره نامه يا کپي سند مالکيت دفتر کار.   ( تصویر کلیه مدارک به مهر وامضاء رسیده باشد).

 3. نمايندگان رسمي می توانند در صورت تمایل در حوزه جغرافیایی شرکت خود به صورت انحصاري فعالیت نمایند.

 4. انواع فعاليت نمايندگان دو نوع مي باشد: دوره آزمايشی و دوره رسمي , طول دوره فعاليت آزمايشي نماينده6  ماه و طول دوره فعاليت رسمی ثابت مي باشد.

 5. در طول مدت دوره آزمايشي , شرکت مجاز به پذيرش نمايندگان ديگر از آن شهر  یا منطقه مي باشد. در نهايت نماينده انحصاري از بين نمايندگان آزمايشي بنا بر توان فعاليت انتخاب مي شود.

 6. درصورتيکه در پايان فعاليت آزمايشي یا  در طول فعاليت رسمي عملکرد نماينده ضعيف تشخيص داده شود شرکت مجاز است که نمایندگی را از حالت رسمی و انحصاری خارج کرده و در صورت توافق طرفین نمایندگی به صورت غیرانحصاری ادامه یابد.

 7. در تعداد دوره هاي آزمايشي تمديد شده محدوديتي وجود ندارد.

 تبصره: عمکرد نماینده با توجه به  تعداد  خروج از انبار  و رضایت مندی مشتریان از خدمات پشتیبانی  ،  توسط کارشناسان شرکت برآورد خواهد شد.

8- شرکت جهت بهبود روند فروش اقدام به اهدای مبالغ نقدی به عنوان جوایز سالانه و سه ماهه به نمایندگانی که بالاترین خرید را داشته باشند می نماید .

 9- در پایان  سال کاری به پرفروش ترین نماینده ویژه مبلغ 100/000/000 ريال اهدا می گردد.

 10- شرکت موظف است هرگونه تغيير در تعرفه فروش و يا اعطاي تخفيفات يا کليه موارد را طي پس از تصويب بلافاصله به نماينده اعلام کند.

 11-نماينده موظف است قبل از فروش ,لیست قيمت شرکت و کليه اطلاعات تخفيفات را به صورت شفاف در اختيار خريدار قرار داده  و هر گونه تغيير در تعرفه مبالغ بدون هماهنگی با شرکت ممنوع است.

12. در آغاز دوره آزمايشي , مشخصات نماینده در Website  شرکت در قسمت نمایندگان درج می شود.

13. در طول همکاری کلیه هزینه های  تبليغات سراسرئي که به منظور معرفی شركت ايران كامپوزيت صورت می گیرد، به عهده شرکت مي باشد، بدیهی است که در این تبلیغات نماینده نیز معرفی خواهد شد.

 14. اثبات هرگونه تخلف بدون توجيه از اين آيين نامه و يا دريافت شکايت از سوي مشتری در مرحله اول با تذکرشفاهی، درمرحله دوم اخطار کتبي و در مرحله سوم با تصويب هيات مديره منجر به لغو نمایندگی مي گردد.

 15. قراردادهاي فروش در 2 نسخه واحد با مهر و امضاء نماينده و شركت ايران كامپوزيت  بوده و يك نسخه در اختيار نماينده ويك نسخه تحويل شرکت مي گردد.

 16. کليه تعهدا ت خدمات پشتيباني طرف قرارداد بر عهده  ايران كامپوزيت  مي باشد.

 17. کليه ارتباطات بين نماينده و شرکت بايد بصورت مکاتبات کاملا شفاف صورت گرفته و رونوشت آنها در پرونده نماینده نگهداری خواهد شد.

 18. در صورت لغو نمايندگي از طرف شرکت و يا انصراف نماينده، به هر عنواني نماينده طبق تعهدات موظف و ملزم به ادامه خدمات و پشتيباني به مشتريان خود مي باشد.

 

 دفتر مركزي نانوبوند NanoBond usa

 

 

 

افتخاري ديگر( دريافت ايزو )

شركت ايران كامپوزيت موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001:2008 شد.  اين شركت پس از پياده‌سازي نظام مديريت كيفيت  فروش طي 10 سال متوالي ، طي يكسال گذشته با انجام مراحل مميزي داخلي و مميزي  موفق به اخذ اين گواهينامه در ارائه كليه خدمات فروش نائل شد.

سابقه 10ساله ايران كامپوزيت

واحد نمونه خدمات و فروش برتر  با اعتقاد به توسعه پایدار و صیانت.

 

توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان

ارتباط با ايران كامپوزيت

تهران - شريعتي-چهارراه بهشتي(قصر)-ابتداي قدوسي-ابتداي زارتشت-پلاك 45-طبقه اول-واحد1

تلفن : 02188446279-02188397385  

 

اطلاعات بیشتر

شرايط نمايندگي

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط  بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

اطلاعات بیشتر

خدمات

واردات ، پخش و ارائه نمایندگی  ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل NanoBond usa ، دارای انبار مکانیزه در تهران جهت ارسال به تمام نقاط كشور همراه با گارانتي اصل كارخانه (امارات) و  بيمه مركزي ايران.

اطلاعات بیشتر

گارانتي و بيمه

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز، خريد خود را انجام دهيد . ايران كامپوزيت همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوين مطلوب میزبان دائمی شما كارفرما و همكار گرامي در همه شرايط باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا
TemplatePlazza