منو
صفحه اصلیاستخدام در شركت

 فرصت های شغلی شرکت ايران كامپوزيت

از تمام علاقه مندان به حضور در یک محیط کاری متفاوت دعوت می کنیم تا به جمع ما بپیوندند. ما درشرکت ايران كامپوزيت مطابق برنامه  منظم خود برای توسعه کسب و کار و افزایش نیروی انسانی، چشم به راه حضور افراد توانمند و خلاق هستیم و زمینه های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم کرده ایم.

 

فضای حاکم بر فعالیت های ايران كامپوزيت ، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون مدار و مشتری محور است. پايبندي به ارزش های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت های ايران كامپوزيت را مشخص می کند.صراحت و شفافیت، احترام متقابل ، انتقاد پذیری و انعطاف پذیری از ویژگی های بارز فضای حاکم بر فعالیت های ايران كامپوزيت است .برای حضور در ايران كامپوزيت باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست یابی به موفقیت یاری کنید.

 

 

 مراحل پیوستن

 شرکت ايران كامپوزيت به صورت مستمر در حال افزایش  کارکنان خود  بوده و با توجه به نیاز هر یک از واحدها و بخشها نیروهای شایسته، علاقه مند و پرتلاش برای پیوستن به خانواده ايران كامپوزيت انتخاب مي شوند.

 برای پیوستن به ما باید پیش از هر چیز، رزومه‌ی خود را به دفتر شركت ارسال کنید .  با اشخاصي که برای یک جایگاه شغلی در ايران كامپوزيت مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفته شد.

پس از این مرحله، شما باید در کمیته‌ استخدام  حاضر شوید و توانایی‌های خود را در معرفی شایستگی‌های خود محک بزنید.

در صورت پذیرفته شدن در این مرحله،  فعالیت پویای خود را در خانواده‌ بزرگ ايران كامپوزيت آغاز کنید.

خواندن مقاله‌ نيروي ارزشمند و نمونه را به شما توصیه می‌کنیم.

 

  (دانلود) فرم استخدام شرکت ايران كامپوزيت

 رزومه خود را به همراه  فرم تکمیل شده استخدام  به آدرس شركت ايران كامپوزيت ارسال فرمایید.

افتخاري ديگر( دريافت ايزو )

شركت ايران كامپوزيت موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001:2008 شد.  اين شركت پس از پياده‌سازي نظام مديريت كيفيت  فروش طي 10 سال متوالي ، طي يكسال گذشته با انجام مراحل مميزي داخلي و مميزي  موفق به اخذ اين گواهينامه در ارائه كليه خدمات فروش نائل شد.

سابقه 10ساله ايران كامپوزيت

واحد نمونه خدمات و فروش برتر  با اعتقاد به توسعه پایدار و صیانت.

 

توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان

طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
امروز :

ارتباط با ايران كامپوزيت

تهران - شريعتي-چهارراه بهشتي(قصر)-ابتداي قدوسي-ابتداي زارتشت-پلاك 45-طبقه اول-واحد1

تلفن : 02188446279-02188397385  

 

اطلاعات بیشتر

شرايط نمايندگي

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط  بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

اطلاعات بیشتر

خدمات

واردات ، پخش و ارائه نمایندگی  ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل NanoBond usa ، دارای انبار مکانیزه در تهران جهت ارسال به تمام نقاط كشور همراه با گارانتي اصل كارخانه (امارات) و  بيمه مركزي ايران.

اطلاعات بیشتر

گارانتي و بيمه

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز، خريد خود را انجام دهيد . ايران كامپوزيت همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوين مطلوب میزبان دائمی شما كارفرما و همكار گرامي در همه شرايط باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا
TemplatePlazza