منو
صفحه اصلیپيام مدير عامل

اهداف آرماني ما حضور  و مؤثر در عرصه رقابت هاي بين المللي و تامين نياز پروژه هاي برون مرزي مي باشد و در اين راستا دستيابي به عملكرد پايدار مسئولانه  مي باشد

 رويكرد اصلي ما اجراي به موقع ، با كيفيت و اقتصادي پروژه ها از طريق برنامه ريزي دقيق ، رعايت كامل استانداردهاي ملي و بين المللي و بودجه بندي مناسب مي باشد ، و همگام با تحول در نيازمندي هاي كيفي ، بهداشت ، ايمني و محيط زيست جهت پايدار و رقابت پذيري در بازارهاي جهاني ،  با مشاركت كليه كاركنان ايران كامپوزيت  و استفاده از آخرين تكنولوژي هاي موجود و نيز دانش سخت افزاري و نرم افزاري روز دنيا سعي در بهبود و استمرار اثربخش سيستم خود داشته و بر اساس ماموريت ها ، اهداف و رويكردهاي اعلام شده سياست هاي ذيل را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار مي دهيم

   حركت در جهت تعالي سازماني

 بهبود مستمر فرآيندها و افزايش اثربخش آنها

 توسعه فضاي كسب وكار با تمركز بر حوزه هاي مزيت دار و سودآور

 رعايت قوانين و مقررات ملي ايمني و بهداشتي و زيست محيطي و ساير الزامات مرتبط با فعاليت شركت

 كاهش و كنترل پيامدهاي بارز زيست محيطي به منظور پيشگيري از آلودگي محيط زيست و بهينه سازي مصرف منابع و انرژي

 افزايش بهره وري از طريق توسعه منابع انساني ، بالابردن نرخ استفاده از ظرفيت ها و توسعه زيرساخت ها

جلب مشاركت پرسنل وبهبود فرهنگ تعامل سازماني در كليه امور جاري شركت از طريق نظام پيشنهادات و نظرسنجي ها

 

پيشرفت با اهداف زير تحت هر شرايط

 اول- ايمان به ذات مقدس پروردگار قادر متعال است كه  او هيچ امري استوار نمي گردد

 دوم – احساس مسئوليت و صميميت و دلسوزي در كار است كه با اعتماد به نفس و هوشياري مي توان استعداد خدادادي را آشكار و همگان را به خود علاقه مند نمود

 سوم – راستي و درستي و امانت در كار است

  لذا دقت در انجام امور محوله  و نيز رعايت نظم و مقررات و الزام به خط مشي اعلام شده در راستاي تحقق اهداف و سياست هاي ما مي باشد كه اثر آن ايجاد نظم و انضباط كاري و در نهايت تاثيرگزاري مطلوب بر نيازهاي ارباب رجوع و ايجاد رضايت مشتري به منزله توسعه ، قدمت و صلابت شركت ايران كامپوزيت منجر خواهد گرديد.  

   مهندس علي يگانه

افتخاري ديگر( دريافت ايزو )

شركت ايران كامپوزيت موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001:2008 شد.  اين شركت پس از پياده‌سازي نظام مديريت كيفيت  فروش طي 10 سال متوالي ، طي يكسال گذشته با انجام مراحل مميزي داخلي و مميزي  موفق به اخذ اين گواهينامه در ارائه كليه خدمات فروش نائل شد.

سابقه 10ساله ايران كامپوزيت

واحد نمونه خدمات و فروش برتر  با اعتقاد به توسعه پایدار و صیانت.

 

توسعه بازار فروش و بهبود مستمر سطح ارتباطات کارکنان با مشتریان

طراحی سایت
چهارشنبه 30 آبان 1397.
امروز :

ارتباط با ايران كامپوزيت

تهران - شريعتي-چهارراه بهشتي(قصر)-ابتداي قدوسي-ابتداي زارتشت-پلاك 45-طبقه اول-واحد1

تلفن : 02188446279-02188397385  

 

اطلاعات بیشتر

شرايط نمايندگي

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط  بوده و داراي عدم هرگونه سابقه كيفري و جرائم قضائي باشند مي توانند نمايندگي شركت ايران كامپوزيت را اخذ نمايند.

اطلاعات بیشتر

خدمات

واردات ، پخش و ارائه نمایندگی  ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل NanoBond usa ، دارای انبار مکانیزه در تهران جهت ارسال به تمام نقاط كشور همراه با گارانتي اصل كارخانه (امارات) و  بيمه مركزي ايران.

اطلاعات بیشتر

گارانتي و بيمه

با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز، خريد خود را انجام دهيد . ايران كامپوزيت همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوين مطلوب میزبان دائمی شما كارفرما و همكار گرامي در همه شرايط باشد.

اطلاعات بیشتر

بازگشت به بالا
TemplatePlazza